06.09.2010 00:29 - Трудна победа в Димитровград с 0:1
Автор: titans1912 Категория: Спорт
Прочетен: 444 Коментари: 0 Гласове:
1

image

Ботев успя да победи с 0:1 отборът на Димитровград. Домакините през целия мач защитаваха вратата си, а пропуските на жълто-черните футболисти бяха над 20. Съдията също помагаше на домакините с фалове във вреда на Ботев.

Все пак в 80-тата минута Митко Байрев успя да донесе трите точки, след като проби през центъра и останал сам срещу вратаря на домакините вкара за 1:0. Напрежението над футболисти, фенове и треньорски щаб бе огромно, тъй като основните ни конкуренти от Нефтохимик водеха още на полувремето с 2:0 срещу Левски, а в последствие победиха с 5:0.

Над 1500 фена на Ботев пътуваха днес до Димитровград. Веднага след гола, един от тях прескочи загражденията, опита да нахлуе на терена и бе арестуван. За щастие мачът не беше прекъсван и полицията го спря преди да стъпи на игрището.

Стартов състав: 23. И. Николов,4. Вл. Байрев ,5. А. Рахов ,15. Ил. Енчев ,19. В. Гуджев ,3. Д. Байрев,22. Н. Миленов, 7. Св. Асенов, 8. П. Батинов (10. И. Площаков 48`), 18. Р. Хаджифейзула, 25. А. Курдов (28. Ст. Учиков 67")

Тагове:   победа,