Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
30.11.2011 17:58 - Ботев загря с 4:1 срещу Димитровград, да се готви Черноморец (снимки)
Автор: titans1912 Категория: Спорт
Прочетен: 446 Коментари: 0 Гласове:
1

СРЯДА, 30 НОЕМВРИ 2011 17:58

image

Ботев победи Димитровград с 4:1 в контролна среща играна днес на стадион "Христо Ботев" пред около 300 зрители.

Жълто- черните този път показаха класа и през целия двубой превъзхождаха съперника. Това бе една добра загрявка за мача с Черноморец за Купата на България, коментираха феновете.

Головете за жълто- черните отбелязаха Костадин Гаджалов в 13", Атанас Курдов в 28", Йордан Христов 33". През второто полувреме Наско Курдов отбеляза още едно попадение в архива си, което стана в 53".

Гостите от Димитровград направиха една единствена по- сериозна атака в 20", в която отбелязаха и почетното си попадение в двубоя.

Утре футболистите на Ботев няма да почиват, а продължават тренировъчния цикъл за мача с Черноморец.

Ето и състава на Ботев

Първо полувреме: Николов, Димитров, Гаджалов, Домакинов, Аргиров, Христов, Неделев, Киков, Рахов, Александров, Курдов

Второ полувреме: Тинков, Асенов, Василев, Домакинов, В. Байрев, Рахов, Манчев, Юсеинов, Стефанов, Курдов, Д. Байрев