Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
На стадиона на Ботев във Пловдив, там говедата в клетка стоят, там и пиле не може да хвръкне щом канари на стража стоят. Ботев Пловдив, Ботев Пловдив Европеийски шампион, а за леWCки, а за леWCки, а за леWCки х.й от слон !!!
Автор: titans1912 Категория: Спорт
Прочетен: 4671881 Постинги: 2790 Коментари: 1382
Постинги в блога от 13.07.2011 г.

Сряда, 13 Юли 2011 22:25
Стад ион "Христо Ботев" ще събира 15 000 зрители, след като бъде цялостно ремонтиран.
Категория: Спорт
Прочетен: 1158 Коментари: 1 Гласове: 1
Сряда, 13 Юли 2011 19:24
Стартира абонаментната кампания за сезон 2011/2012. Картите, с които може да си гарантирате присъствие на домакинските мачове на „Ботев” в първенството на Източната „Б” група и в турнира ...
Прочетен: 373 Коментари: 0 Гласове: 1

Сряда, 13 Юли 2011 19:22
Славия са проявили интерес към юношата на Ботев Христо Парунев.
Прочетен: 501 Коментари: 0 Гласове: 1
Сряда, 13 Юли 2011 09:17
Победата срещу „Етър” с 2:0 бе помрачена от контузията на Димитър Байрев. Той влезе в игра на полувремето и след едва 10-ина минути на терена бе принудително заменен. Митко е с травма в глезена, полу...
Прочетен: 348 Коментари: 0 Гласове: 1