22.08.2010 10:18 - Ботев вкара 5 като "гост" на мега слабак
Автор: titans1912 Категория: Спорт
Прочетен: 990 Коментари: 0 Гласове:
1

Ботев Пд разгроми с 5:1 Левски (Карлово) в двубой от втория кръг на Югоизточната „В” група завършил преди минути. Срещата се игра на осветление при обичаен интерес от страна на пловдивската публика, която остана повече от доволна от показаното на терена. Над 6 хиляди пловдивчани ръкопляскаха и при единственото попадение за домакините и показаха аристократично поведение през целия мач. Трибуна Изток не спря и за секунда да подкрепя най-стария отбор в България, а западните трибуни вече влизат в ритъм и все по често се включват в репертоара на стадиона. Браво Канари!
 Нека да сложа една червена "точка" на реакцията на целия стадион при гола на Левски (Карлово). Аплодисментите на хиляди канари към автора на единственото тяхно попадение ме накараха да се чувствам още по-горд, че съм Ботевист, че съм част от тези фенове, които могат да оценят красотата, дори и ако тази красота коства на любимият им отбор гол. Попадението беше наистина качествено, класически "падащ лист" и спонтанните овации бяха напълно заслужени (дано играчът на Левски все пак е разбрал, че са за него). Реакцията на феновете днес за пореден път доказва, че публика като тази на Ботев е мечта за практически всеки отбор в България.

Тагове:   Мега,