Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
30.09.2011 01:58 - Ветераните по-близо до титлата след драматична победа над Нефтохимик
Автор: titans1912 Категория: Спорт
Прочетен: 499 Коментари: 0 Гласове:
2

30 Септември 2011 01:58

image

Отборът на Ботев Пловдив преодоля едно от най-сериозните си препятствия по пътя към титлата в Републиканското първенство при ветераните. „Жълто-черните” стигнаха до изключително драматична победа с 4:3 над Нефтохимик в мач пълен с обрати.

„Канарите” стигнаха до успеха, след като губеха с 1:3 до средата на второто полувреме. Двубоят, който се игра на стадиона в Нова Загора, започна с гол за Ботев дело на Румен Иванов. „Шейховете” успяха да върнат попадението и двата отбора се оттеглиха на почивката при равенство 1:1.

С два бързи гола на Милен Георгиев и Мирослав Косев бургазлии взеха конфортен аванс в началото на втората част. Ботев обаче не се предаде и успя да отговори на удара. Марин Бакалов намали от фаул, а с второто си попадение в мача Румен Иванов изравни за 3:3. Голът за пълния обрат и крайното 4:3 реализира влезлия като резерва Георги Букорешлиев малко преди края на срещата.