27.01.2012 20:27 - Ботев започна годината с разгромна победа
Прочетен: 929 Коментари: 0 Гласове:
1

ПЕТЪК, 27 ЯНУАРИ 2012  20:26

image

Ботев стартира с разгромна победа годината. Канарите победиха с 4:0 Септември Симитли на  терена в село Вълково, който е най- добрия в района на Сандански предвид обилния сняг, който затрупа цяла България.

Първото попадение за Ботев дойде в 22" отбелязан от новото попълнение Деян Христов, който след пас на Атанасов надбяга защитата и с плътен удар по земя прониза вратата на Септември. В 34" Петър Атанасов отбеляза за 2:0, киато този път паса бе от Деян Христов. Третият гол отбеляза Ирфан Юсеинов, който центрира от дясно, но вратаря на домакините Ганев не успя да улови добре топката и след като я изпусна тя се спря в мрежата зад него. Крайното 4:0 оформи отново Ирфан Юсеинов, който получи добър пас от Манчев и с красив диагонален удар прониза вратата на отбора от Симитли.

Старши треньорът Милен Радуканов използва два различни състава за двете полувремена.

Ботев първо полувреме: Х. Иванов, В. Бонев, И. Димитров, Е. Аргиров, М. Димов, А. Рахов, П. Атанасов, Й. Христов, Т. Неделев, Х. Телкийски, Д. Христов.

Ботев второ полувреме: А. Амбарцумян, Л. Марин (В. Василев), Н. Домакинов, К. Гаджалов, В. Байрев, С. Петров, Н. Манчев, С. Александров, И. Юсеинов, Л. Ангелов, Н. Курдов.