12.02.2011 16:06 - Любимец нанесе първа загуба на Ботев
Автор: titans1912 Категория: Спорт
Прочетен: 357 Коментари: 0 Гласове:
1

Ботев инкасира първа загуба в контролите, след като днес падна с 1:3 от Любимец. Възпитаниците на Марин Бакалов и Костадин Видолов представиха безобразна продукция край Бирената и се отърваха с възможно най-малка разлика. Головата серия за гостите откри Апостолов в 11-ата минута, когато се оказа най-съобразителен след центриране от корнер и необяснимо заспиване на жълто-черната защита. В 42-ата минута зрителите заскърцаха зъби от яд, заради изпуснатият през лятото нападател Илиян Йорданов. Бившото канарче с виртуозен прехвърлящ удар опъна мрежата зад закования на място вратар Илия Николов. Четвърт час преди края домакините бяха изправени през опасността от разгром. Капитанът на гостите Емил Петков бе оставен непокрит в пеналта и с отмерен шут направи разликата класическа. Гимназистът от Гоце Делчев Илиян Христов отстрами домакините с почетно попадение в 84-ата минута, за което му асистира Атанас Курдов.