Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
06.11.2011 20:52 - Безхаберните футболисти на Ботев вгорчиха дебюта на Радуканов
Автор: titans1912 Категория: Спорт
Прочетен: 463 Коментари: 0 Гласове:
3

НЕДЕЛЯ, 06 НОЕМВРИ 2011 20:51

image

Ботев загуби гостуването си на Спартак Варна с 1:0, при дебюта на новия си треньор Милен Радуканов. Двубоя се игра пред около 500 зрители, половината от които от Пловдив.

Победния гол за домакините отбеляза Смирнов в 12", след което, подсигурили си трите точки спартаклии се втурнаха да пазят вратата си.

След добра игра през първата част на двубоя, през второто полувреме футболистите на Ботев бяха трагични и не създадоха нито едно чисто голово положение. Те се лутаха на терена и явно някои от тях не знаеха какво въобще правят там.

Явно ръководството на клуба трябва да вземе сериозни мерки и голямя част от тях да бъдат освободени още през зимната пауза, защото от началото на сезона показват, че не заслужават жълто- черната фланелка.

Феновете на Ботев  не издържаха на бездарната игра на своите и в 80" напуснаха трибуните, независимо че бяха пропътували 400 километра да гледат мача.

Ето и безхаберниците, които играха за Ботев: Амбарцумян, И. Димитров, К. Гаджалов, Н. Домакинов, В. Байрев, Й. Христов, Д. Байрев (Стефанов), Рахов(Н. Манчев), А. Александров, Т.Неделев(Атанасов) и Н. Курдов